AKCE DÁREK ZDARMA
Neohodnoceno

Primulus

  • Méně únavy a vyčerpání
  • Lepší imunita
  • Více svalové hmoty
  • Zlepšení psychiky a nálady
  • Lepší regenerace
Skladem (3 ks)
Kód: 71
Značka: Primulus
569 Kč
Kategorie: Tablety

O PRODUKTU

Přírodní doplněk stravy určený pro muže zejména v cílové skupině 40 – 50+. Obsahuje vědecky ověřené látky podporující tvorbu mužských hormonů. Nejedná se o přípravek na podporu erekce! PRIMULUS pomáhá zvýšit energii, vitalitu a libido u mužů.

Vyrobeno v České republice. Certifikace Státního zdravotního ústavu v Praze.

primulus 1

PRIMULUS POMÁHÁ

  • zvýšit energii a snížit pocit únavy
  • zvýšit libido a chuť na sex
  • zlepšit imunitu, náladu a celkovou kondici

Jedno balení obsahuje 60 tablet plných vitamínů, minerálů a extraktů z bylin působících ve vzájemné synergii pro optimalizaci hormonů v těle.

primulus 2

ZINEK

Zinek patří k minerálním prvkům, kterých je v našem těle relativně malé množství, ale o to větší význam mají. Zinek přispívá k udržení normální hladiny mužského hormovu v krvi a to je to, proč je pro muže tak důležitý. Ale je toho mnohem více. Dále zinek přispívá k normální plodnosti a reprodukci, k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidativním stresem. Zinek také přispívá k normálnímu metabolismu sacharidů. V doplňku stravy PRIMULUS je zinek zastoupen ve formě citronanu zinečnatého, který je organickou a pro tělo jednou z nejlépe vstřebatelnou formou.

Obsah zinku v denní dávce je 15,4 mg - což odpovídá 156,3 % RHP

Zinek

VITAMÍN D3

Vitamín D3 patří k  nejdůležitějším a zároveň k nejvíce podceňovaným vitamínům vůbec. Spadá do skupiny kalciferolů a je strukturálně podobný steroidům jako cholesterol nebo kortizol. Říká se mu také sluneční vitamín, jelikož se tvoří v kůži působením slunečního záření. Vitamín D3 podporuje správnou funkci imunitního systému, přispívá k normální činnosti svalů, k udržení normálního stavu kostí, a také se podílí na procesu dělení buněk. Odborníci se shodují, že téměř 70 % populace trpí nedostatkem vitamínu D3, z důvodu menšího pobytu na slunci a nošení oblečení, chránícího před slunečním svitem.

V denní dávce produktu PRIMULUS je obsah vitamínu D3 2000 jednotek Ul – což odpovídá 1000 % RHP.

Vitamin D3_1

HOŘČÍK

Hořčík je velmi významným biogenním prvkem. Vyskytuje se převážně uvnitř buněk. Hořčík se zúčastňuje okolo 350 metabolických reakcí v těle. Je nepostradatelný pro metabolismus vápníku a draslíku. Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální činnosti svalů a také nervové soustavy. Dále hořčík přispívá k normální syntéze bílkovin. V multivitaminu PRIMULUS je hořčík zastoupen v unikátní formě tzv. Aquamin Marine Magnesium, což je přírodní produkt s bohatým přírodním zdrojem minerálů pro obohacování potravin, který je získáván z mořské vody a upravován z formy MgO na hydroxid hořečnatý.

Obsah hořčíku v denní dávce produktu je 245mg - což odpovídá 65,4 % RHP.

primulus-img-slozeni-03-horcik

VITAMÍN B6

Vitamín B6 neboli pyridoxin je vitamín rozpustný ve vodě. Účinkuje jako tzv. koenzym, čímž urychluje chemické reakce v buňkách. Vitamin B6 je velice důležitý vitamin pro muže, jelikož  přispívá k regulaci hormonální aktivity, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, a také k normální funkci imunitního systému. Vitamín B6 hraje také významnou roli při vstřebávání dalších dvou významných složek produktu PRIMULUS— zinku a hořčíku. V produktu PRIMULUS je zastoupen ve formě hydrochloridu, což přispívá k jeho optimálnímu vstřebávání do krevního řečiště.

Vitamín B6 je v denní dávce v produktu obsažen ve 2 mg – což odpovídá 142,8 % RHP.

Vitamin B6

VITAMÍN C

Vitamin C je ve vodě rozpustný vitamin, který v lidském těle hraje řadu velmi důležitých rolí. Vitamin C přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm, k normálnímu energetickému metabolismu a k normální činnosti nervové soustavy. Vitamin C dále připívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

V denní dávce produktu PRIMULUS je vitamin C zastoupen 100 mg kyseliny L- askorbové – což odpovídá 125 % RHP.

Vitamin C

SELEN

Selen funguje v lidském těle jako antioxidant a hraje důležitou roli v boji proti volným radikálům. Selen přispívá k normální funkci imunitního systému, k normální činnosti štítné žlázy a k ochraně buněk před oxidativním stresem. Dále selen přispívá k normální spermatogenezi.

Denní dávka produktu PRIMULUS obsahuje 5,5 μg selenu ve formě seleničitanu sodného.

primulus-img-slozeni-06-selen

PÍSKAVICE ŘECKÉ SENO

Pískavice řecké seno, Trigonella foenum-graecum nebo také zkráceně Fenugreek jsou názvy pro jednu z nejstarších kulturních rostlin. Její semena se používají jako koření a je hojně pěstována ve středomoří. Obsahuje velké množství hodnotných bílkovin, olejů, ale také menší množství alkaloidu trigonellinu, cholinu a triterpenové steroidní saponiny. Nověji objevenou látkou je také steroidní sapogenin - diosgenin. Fenugreek podporuje imunitní systém a působí jako antioxidant.

V denní dávce produktu PRIMULUS je obsažen extrakt ze semen této rostliny v obsahu 350,6 mg

primulus-img-slozeni-07-piskavice

KOTVIČNÍK ZEMNÍ

Kotvičník zemní nebo také Tribulus Terrestris je poléhavá bylina z čeledi kacibovitých. Obsahuje velké množství steroidních saponinů, rostlinných sterolů (fytosterolů), flavonoidů a alkaloidů. Kotvičník ovlivňuje pohlavní orgány a hormonální aktivitu. Kotvičník také podporuje přirozenou obranyschopnost – imunitní systém. Dále kotvičník přispívá k normální funkci močové a reprodukční soustavy.

V denní dávce produktu PRIMULUS je obsažen 300 mg extraktu z kotvičníku zemního s celkovým obsahem 60 % steroidních saponinů.

primulus-img-slozeni-08-kotvicnik

EXTRAKT Z ČERNÉHO PEPŘE

Černý pepř je často je medicíně používán jako antioxidant a aditivum, které urychluje vstřebávání dalších účinných látek v produktu PRIMULUS. Černý pepř také přispívá k normálnímu stavu pokožky a podporuje oběh v jemných krevních cévách a kapilárách.

V produktu PRIMULUS je obsaženo 5 mg extraktu z černého pepře.

primulus-img-slozeni-09-cerny_pepr

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: