AKCE DÁREK ZDARMA
Neohodnoceno

pH Vitality

pH Vitality je produkt pro přípravu nápoje, který pomáhá udržet acidobazickou rovnováhu organizmu. Mírně zásadité prostředí nedovolí rozmnožování patologických organizmů, užívání zásadotvorných minerálů je proto velice dobrý způsob, jak zachovat zdraví. pH Vitality obsahuje vápník, hořčík, draslík, mangan, bor, chrom a lyofilyzovanou aloe vera.

Skladem (3 ks)
Kód: 68
Značka: Wetyzo
450 Kč
Kategorie: Tablety

Udržovat zásadité prostředí našeho organismu je účinné při prevenci proti civilizačním chorobám.

Vápník zajišťuje základní životní funkce a zdravou stavbu našich kostí, při jeho nedostatku si jej tělo bere právě z kostí. Je prevence proti osteoporóze, zmírňuje silnou a častou menstruaci, upravuje vysoký krevní tlak.

Hořčík pro silné srdce, nervový systém, celkový růst, zdravé kosti a zuby,je nutný ke tvorbě enzymů, odbourává cholesterol, je účinnou prevencí proti kornatění cév a ledvinovým kamenům, reguluje srdeční rytmus, zároveň má antidepresivní a sedativní účinky.
Draslík reguluje enzymatické reakce a přenášení impulzů nervové soustavy, snižuje vysoký krevní tlak, podporuje funkci ledvin a zabraňuje křečím. Za pomoci CO2 reguluje množství tekutin v těle, pozitivně působí na trávení a svalovou sílu, je prevencí proti celulitidě.


Mangan aktivuje některé enzymy, například je nezbytný k tvorbě pohlavních hormonů a ke tvorbě krve, s jeho pomocí probíhá v těle syntéza cukrů a interferonu likvidujícího retroviry, prevence proti některým druhům nádorových onemocnění, podporuje stavbu kostí a tvorbu mateřského mléka, snižuje riziko senility, zvyšuje mužskou potenci, celkově povzbuzuje organismus.

Chrom udržuje hladinu krevního cukru, nezbytný pro zdravý vývoj plodu, napomáhá přeměně bílkovin, cukrů a tuků, reguluje krevní tlak, zmírňuje bolesti hlavy, spolupůsobí při léčbě astmatu.

Bor váže vápník, pomáhá vstřebávání vápníku. Tato vlastnost boru je důležitá pro seniory a ženy po přechodu, které nejvíce trpí osteoporózou. Bor také dokáže zvednout hladinu přirozeného estrogenu.

Aloe vera přispívá k regeneraci vnitřního prostředí těla.


Doporučené dávkování:
2 x denně 2 čajové lžičky prášku dobře rozpustit v 1 dcl vody a vypít.
Denní dávka 9,8 g (2 čajové lžičky).

Složení:Regulátory kyselosti laktát hořečnatý a laktát vápenatý, čekanková vláknina-inulín, regulátor kyselosti citrát tridraselný, sušená citronová šťáva, regulátor kyselosti kyselina jablečná, protispékavá látka uhličitan hořečnatý, přírodní citronové aroma, laktát chromitý, bór glycinát, sladidlo steviol glykosidy – extrakt stevia rebaudiana, barvivo kurkumin, glukonát manganatý, aloe vera (aloe barbadensis miller).

Podmínky skladování:Uchovávejte v dobře uzavřeném obalu, v suchu a teplotě 25°C.

Datum minimální trvanlivosti a číslo šarže:uvedeny na obalu

Hmotnost obsahu 294 g

Upozornění:

Neužívat při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není vhodný pro děti do 3 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Dodržujte zdravý životní styl.

Doplňující informace:
Tento produkt je registrovaný (notifikovaný) jako doplněk stravy.

Výrobek je vyráběn moderními technologickými postupy a to v certifikovaných provozech, které podléhají standardům ISO 9001:2000, 14001.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: