AKCE DÁREK ZDARMA

O nás

Kdo jsme my?

Jsme tým nadšenců do bylinek a ryze česká firma, která se svým zájmem o bylinky a přírodní léčbu rozhodla pomoci lidem. Více než 20 let jsme shromažďovali znalosti z bylinkářství a mimo jiné i čínské medicíny. Úplně na začátku přitom stál náš zájem o to, jak bylinky působí na lidský organismus. Spoustu produktů jsme sami zkoušeli, a nakonec jsme vybrali ty, které se nám nejvíce osvědčily, a které chceme doporučit vám, našim zákazníkům.

o nas 1

A kdo jsou královny bylin?

Léta testování a zkoušení nejrůznějších přírodních produktů, bylinek a jejich účinků nás přivedla k tomu, abychom sestavili nabídku produktů, které jsou pro nás osobně královnami bylin. Proto u nás v nabídce najdete kromě doplňků stravy Feminus a Primulus i Chaga, Homocystein, kotvičník zemní, doplňky stravy s hořčíkem nebo lecithinem a další.

S čím vám rádi pomůžeme?

Trápí vás menopauza? Jste v rekonvalescenci po delší nemoci? Nebo se cítíte unavení a skleslí? Díky bylinkám, které se v minulosti osvědčily, ale v moderní době se na ně zapomenulo, se můžete zase cítit skvěle. Nabízíme přírodní produkty pro ženy i muže, seniory i lidi v nejlepším věku.

K nalezení pokladu či svatého grálu už nemusíte podniknout cestu kolem světa, my vám zprostředkujeme mnohem kratší cestu v našem e-shopu. Budeme rádi, pokud využijete naší nabídky, a produkty, které nabízíme, vám pomohou k nalezení rovnováhy, léčbě či prevenci. Aktivujte si svůj metabolismus a udržte si pocit pohody a harmonie. 

o nas 2

Potřebujete poradit ohledně bylinek?

Nevíte, které byliny jsou pro vás ty pravé? Nebo si nejste jistí, jak výtažky z bylin, hub nebo přírodní výživové doplňky užívat či dávkovat? U každého z produktů, které vám nabízíme, najdete popis a stručnou charakteristiku účinků na lidský organismus. Kromě způsobu užívání zde najdete i příklady problémů, které produkt pomáhá řešit.

U každého produktu najdete i naše osobní doporučení, tipy pro přípravu čajů, poučení k dávkování, rady k uchovávání a délce skladování našich produktů, i kdy si bylinky zachovávají své účinky na organismus a kdy se mohou změnit ve zrádného potížistu, s nímž si svou imunitu rozhodně neposílíte.

Samozřejmě si jsme vědomi, že vše kolem nás se vyvíjí, a tak jsme připraveni naši nabídku i nadále rozšiřovat a přizpůsobovat novým poznatkům z bohatství přírody. Jsme připraveni na vaše objednávky rychle a individuálně reagovat. Doufáme, že si k nám naleznete cestu v podobě spokojeného zákazníka, který se vrací, byť třeba jen pro radu. V takových případech jsme připraveni odpovídat na vaše písemné dotazy.

Tým Kralovnybylin.cz