AKCE DÁREK ZDARMA
Neohodnoceno

Homocystein Vitality+

Homocystein Vitality+ s betainem je účinný doplněk stravy vytvořený na základě spolupráce s MUDr. Karlem Erbenem a Mgr. Michaelou Verde Beitlovou pro snížení hladiny homocysteinu. Obsahuje vitamíny  B6, B9 (kyselina listová), B12 a betain, který podporuje trávení.

Skladem (1 ks)
Kód: 50
Značka: Wetyzo
750 Kč
Kategorie: Tablety

VYVÁŽENÁ KOMBINACE TŘÍ VE VODĚ ROZPUSTNÝCH VITAMÍNŮ ŘADY B PRO SNÍŽENÍ HLADINY HOMOCYSTEINU, UMOCNĚNÁ ÚČINKEM BETAINU.

Homocystein Vitality je účinný doplněk stravy pro snížení hladiny homocysteinu. Obsahuje vitamíny B6 (pyridoxin), B9 (kyselina listová metafolin) a B12 (methylkobalamin), které přispívají k normálnímu metabolismu. Metafolin a methylkobalamin, bioaktivní formy B9 a B12, jsou lidským organizmem lépe vstřebatelné. Betain optimalizuje trávení. Vitamíny skupiny B jsou nepostradatelné pro správný metabolismus a nervový systém.
Užívejte denně Homocystein Vitality, budete se cítit plní energie.

magalie-de-preux-wGEtPYgFWP8-unsplash

Doporučené dávkování

Při prevenci proti civilizačním chorobám užívejte jednu tobolku denně. Vždy tobolku dobře zapíjíme vodou.

Pro cílené snížení Hcy, Vám doporučujeme vyšetření hladiny Hcy v krvi u odborných poradců v České republice nebo na Slovensku, kteří Vám na základě výsledků doporučí dávkování.
ČR: https://vitaminyspribehem.cz/poradci-s-pribehem/ 
SK: https://vitaminyspribehem.cz/sk/poradcovia-s-pribehom/

Kolik kapslí je v jednom balení?

120 ks. Toto balení vystačí na 4 měsíce základního preventivního dávkování.

Výživové hodnoty v jedné tobolce

Inulin – čekanková vláknina 150 mg, Betain HCL 100 mg, Vitamin B6-pyridoxin hydrochlorid 30 mg (2 142 % RHP), Vitamín B3-niacin 10 mg (62,5% RHP), Vitamín B5-kyselina pantothenová 7 mg (116% RHP), Vitamín B1-thiamin 2,5 mg (227% RHP), Vitamín B2-riboflavin 2,5 mg (178% RHP), Vitamín B9-kyselina listová, L-methylfolát vápenatý 500 μg (250 % RHP), Vitamin B12-methylkobalamin 500 μg (20 000 % RHP), Vitamín B7-biotin 125 μg (250% RHP)

Upozornění

Neužívat při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. V případě žaludečních onemocnění se o užívání poraďte se svým lékařem. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není vhodný pro děti. Uchovávejte mimo dosah dětí. Dodržujte zdravý životní styl. Skladujte v suchu a teplotě do 25 °C.

Doplňující informace

Tento produkt je registrovaný (notifikovaný) jako doplněk stravy.
Výrobek je vyráběn moderními technologickými postupy a to v certifikovaných provozech, které podléhají standardům ISO 9001:2000, 14001.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: