AKCE DÁREK ZDARMA
Neohodnoceno

Feminus

Unikátní doplněk stravy pro ženy s obsahem extraktů bylin a vitaminů.

Skladem (3 ks)
Kód: 44
Značka: Primulus
569 Kč
Kategorie: Tablety

UDRŽTE OPTIMÁLNÍ HLADINU ESTROGENU V TĚLE

Unikátní doplněk stravy pro ženy s obsahem extraktů bylin a vitaminů. FEMINUS pomáhá udržovat optimální hladinu estrogenu ve Vašem těle. 100% přírodní doplněk výživy pro ženy.

Feminus 1 

 

PŘÍRODNÍ SÍLA PRO DUŠI

Příroda nám poskytuje všechno, co potřebujeme ke zdraví. I proto je FEMINUS připraven z čistě přírodních složek bez jakýchkoliv hormonů. Díky svému speciálnímu složení se FEMINUS stává nejsilnějším z doplňků výživy a na českém trhu nemá konkurenci.

Feminus 2

ŘEŘICHA PERUÁNSKÁ (MACA PERUÁNSKÁ)

Roste pouze v peruánských a bolivijských Andách a již od pradávna byla využívaná jako afrodiziakum. Maca peruánská přispívá k fyzickému a duševnímu zdraví, vitalitě a vytrvalosti. Má vliv na plodnost a je bohatým zdrojem fytoestrogenů.

Obsah v denní dávce: 200 mg - extrakt 10:1 z kořene

Řeřicha

INDICKÝ ŽENŠEN / AŠVAGANDA (VITÁNIE SNODÁRNÁ)

Říká se jí bylina mládí – působí jako antioxidant a přispívá k celkovému omlazení a zpomalení známek stárnutí. Jde o velice komplexní bylinu a má významné antioxidační účinky. Má vliv na duševní a kognitivní činnost, koncentraci, únavu, duševní zdraví a relaxaci.

Obsah v denní dávce: 150 mg- extrakt 10:1 z kořene, 5% withanoloidu

Ženšen

KAKAO – EXTRAKT

Kakao obsahuje okolo 300 biologicky aktivních látek. Jde zejména o antioxidanty a celou řadu vitaminů a minerálů. Další hlavní, a také velice důležitou látkou kakaa je theobromin.

Obsah v denní dávce: 100 mg - extrakt z plodu, 10% theobrominu

Kakao

KOTVIČNÍK ZEMNÍ

Možná ho znáte pod jeho latinským jménem Tribulus Terrestris. Jedná se o velmi oblíbenou bylinku pro muže i ženy. Kotvičník ovlivňuje hormonální aktivitu, přispívá k normální funkci močové a reprodukční soustavy. Má vliv na tělový a svalový tonus a energii. Podporuje také přirozenou obranyschopnost – imunitní systém.

Obsah v denní dávce: 100 mg - extrakt ze semen, 60% saponinů

Kotvičník zemní

MUIRA PUAMA (VOŇATEC VEJČITÝ)

Má vliv na menopauzální komfort a harmonizuje hormonální systém. Muira puama je také silný antioxidant. Působí jako tonikum – podporuje fyzickou aktivitu.

Obsah v denní dávce: 100 mg - extrakt 20:1 z byliny

Voňatec

ANDĚLIKA ČÍNSKÁ (DONG QUAI)

Kořen anděliky obsahuje velké množství esenciálních olejů, organických kyselin a jejich esterů a také vitamínů, aminokyselin a sacharidů. Přispívá k normální funkci urogenitálního systému žen. Přispívá k osvěžení těla a také se jedná o antioxidant.

Obsah v denní dávce: 60 mg - extrakt 4:1 z kořene

Andělika

DAMIÁNA PRAVÁ (PASTALA ROZTROUŠENÁ)

Při pravidelném užívání ovlivňuje duševní a kognitivní činnost. Má vliv na sexuální zdraví, duševní pohodu a kontrolu tělesné hmotnosti.

Obsah v denní dávce: 50 mg - extrakt 10:1 z byliny

Damiána

VITAMIN C

Tento vitamín asi není třeba představovat. Vitamín C je ve vodě rozpustná látka, nezbytná k životu a udržení tělesného zdraví. Přispívá k normální psychické činnosti a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamin C dále přispívá k energetickému metabolismu, udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm a normálnímu energetickému metabolismu.

Obsah v denní dávce: 80 mg - forma: kyselina L-askorbová

Vitamin C

VITAMIN E

Vitamin E není obsažen v mnoha potravinách, při kuchyňském zpracování navíc mizí. Obtížné je získat ho v dostatečném množství při nízkotučné stravě. Zdrojem vitaminu E jsou pšeničné klíčky, oříšky, sója, máslo, mléko nebo rostlinné oleje. Tento vitamín přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Pro FEMINUS slouží jako stabilizátor a antioxidant.

Obsah v denní dávce: 2,5 mg - forma: tokoferol

Vitamin E

VITAMIN B6

Je základním vitamínem potřebným pro zdravý imunitní systém. Přispívá k regulaci hormonální aktivity a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamín B6 dále přispívá k regulaci hormonální aktivity, k normální činnosti nervové soustavy a psychické činnosti a snížení míry únavy a vyčerpání.

Obsah v denní dávce: 1,2 mg - forma: pyridoxin-hydrochlorid

Vitamin B6

VITAMIN D3

Vitamín D3 patří k nejdůležitějším a zároveň k nejvíce podceňovaným vitamínům vůbec. Přispívá k normální funkci imunitního systému a udržení normální funkce svalů.

Obsah v denní dávce: 25 μg - forma: cholekalciferol

Vitamin D3

VITAMIN B12

Každá žena určitě ocení, že vitamín B12 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamín B12 dále přispívá k normální funkci imunitního systému, normální činnosti nervové soustavy a normální tvorbě červených krvinek Tento vitamín se vyskytuje převážně v živočišných produktech, a proto je jeho suplementace nesmírně důležitá pro vegetariány a vegany.

Obsah v denní dávce: 10 μg - forma: kyanokobalamin

Vitamin B12 

ZINEK

Přispívá k udržení normálnímu stavu nehtů a pokožky, také chrání buňky před oxidativním stresem. zinek také přispívá k normální plodnosti a reprodukci a normální funkci imunitního systému.

Obsah zinku v denní dávce: 15 mg - forma: citronan zinečnatý

Zinek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: