AKCE DÁREK ZDARMA

Tělové svíce HOXI – jednoduché, účinné

Tělové svíce jsou všestranným pomocníkem, který by neměl chybět v žádné domácnosti. Nejen, že regenerují bolavá místa, ale uvolňují napětí, harmonizují, prohřívají při masáži a obnovují čakry a životní energii. Stačí je jen zkusit.

Jak tělové svíce HOXI fungují

Možná už jste se s tělovými svícemi setkali na masáži, nebo vám ji doporučila paní ve Zdravé výživě s tím, že skvěle vytáhne „nečistoty“ z postiženého místa.

Ale jak vlastně funguje? Účinek všech ušních i tělových svící je založen na komínovém efektu, který vzniká při hoření. To věděli už před stovkami let indiáni i Keltové. Při jejím používání ucítíte hřejivé teplo a mírný, nikoli nepříjemný, tah.

Ušní a tělové svíce HOXI jsou specifické tím, že mají kónický tvar, díky kterému se s nimi lépe pracuje. Při jejich výrobě se používá kvalitní český včelí vosk (pohlcuje těžké kovy), kosmetický vosk, kurkuma a bavlněné plátno. Na výběr jsou i tělové svíce s přidanými bylinkami a v celé škále barev (k harmonizaci konkrétních čaker).

Aplikace tělových svíček HOXI

Určitě vás potěší, že to není žádná věda a zvládnete to i doma. Pokud si nejste jistí, můžete požádat o pomoc někoho z rodiny, nebo přímo specializovaného terapeuta. Důležité je jen jedno: odhodlat se a zkusit to.

Vhodná místa pro aplikaci při konkrétních obtížích najdete v popisku produktu. Nejčastěji se tělové svíce přikládají na/nad pupek, na krk, na prsní kost při nachlazení, nebo přímo na oteklé místo například na koleni.

Budete potřebovat:

  • Tělovou nebo ušní svíci HOXI
  • Zápalky
  • Misku s vodou na uhašení svíce
  • Vystřižený ochranný kroužek (nasuňte na svíčku na označený proužek v 1/3 od užšího konce)

Tělovou svíčku zapalte na širším konci, nechte chvilku rozhořet. Užší konec přiložte na místo aplikace a dbejte na to, aby spodním koncem neunikal dým. Svíci držte kolmo vzhůru a nepřesouvejte. Nechte ji dohořet k ochrannému kroužku, poté ji sundejte z místa aplikace a uhaste v misce s vodou.

Relaxace s tělovými svíčkami

Ze svíčkování si můžete udělat i příjemný relaxační rituál, díky kterému se zbavíte napětí a stresu. Pusťte si oblíbenou hudbu, pohodlně se natáhněte na zem, nezapomeňte si připravit misku s vodou. Aplikace svíčky na pupek nebo brzlík snižuje hladinu stresu a navíc máte i vleže s podloženou hlavou přehled o plamínku.

Další úžasné místo, díky kterému vyčistíte hlavu, je na čele v oblasti třetího oka.

Kontraindikace

Tělové svíce HOXI neužívejte vnitřně, nepřikládejte na otevřené rány, do očí, na sliznice a srdce. Pozor by si měli dávat i osoby s alergií na včelí produkty, protože tělové svíce Nature jsou vyrobeny z včelího vosku.

Svíčky mají tu výhodu, že nevytahují jen z místa, kde ji aplikujeme, ale i z jeho okolí. Klasická tělová svíčka prý vyčistí oblast o průměru dvacet centimetrů. Proto není třeba ji aplikovat přímo na ránu nebo poškozenou kůži.

Na závěr máme drobnou/dobrou radu: zahoďte obavy a pochyby. I malá trubička může pomoc, a kdo nic nezkusí, nic neví.