AKCE DÁREK ZDARMA

Nezapomínejte na posílení imunity ani na minutu

Slovo „imunita“ se poslední rok skloňuje ve všech pádech. Přemýšlíte nad tím, čím svoji imunitu posílit? Přečtěte si tento článek a načerpejte trochu inspirace.

 

Podporovat imunitní systém se vyplatí během celého roku

Chránit tělo před škodlivými vlivy je hlavním úkolem imunitního systému. Funguje jako štít, ale i o ten je třeba pečovat, jinak se časem opotřebuje. Proto zkuste naslouchat svému tělu a dopřejte mu to, po čem volá.

spanek

 

Zdravý spánek

Nic vás nezregeneruje tak důkladně jako kvalitní a dostatečný spánek. Ten není radno podceňovat, má totiž vliv na duševní pohodu, schopnost si pamatovat, na rychlost myšlení a soustředění, ale i na již zmíněnou imunitu, tedy obranyschopnost organismu.

 

Spali byste rádi, ale ne a ne usnout? Možná za to může modré světlo, které vyzařují displeje mobilních telefonů, počítače a televizní obrazovky. Zkuste se mu alespoň hodinu před tím, než půjdete spát, vyhnout a raději si čtěte.

 

Přiměřený pohyb a pozitivní myšlení jdou ruku v ruce

Pohyb mezi okresy už se zase smí, tak vyrazte na delší procházku do přírody a načerpejte zdarma svoji denní porci vitamínu D z toho nejlepšího zdroje – ze slunce.

 

Někdo si rád počítá kroky, jiný si výlety zpestřuje hledáním pomalovaných kamínků, akčnější jedinci už jistě oprašují prach z kolečkových bruslí a kol. I „obyčejné“ zahradničení má prokazatelně pozitivní účinky na lidskou psychiku a ještě u něj spálíte nějaké kalorie. Je jedno, jakou fyzickou aktivitu se rozhodnete provozovat. Hlavní je, aby vás bavila.

 

Posílení imunity přírodní cestou

Čím nejlépe posílit imunitu zevnitř? Vyváženou a dostatečně pestrou stravou bohatou na vitamíny, minerály a tělu prospěšné látky. Hezky se to řekne, ale trochu hůř dodržuje. Jestli si nejste jistí, že svému tělu opravdu dodáváte všeho dost, jsou tu doplňky stravy.

53_imune-vitality

 

·         Imune vitality

V našem sortimentu najdete stoprocentně přírodní produkt na imunitu: Imune vitality.

Kromě Betaglukanů obsahuje také indický angrešt, L-GlutathionAstaxanthin a tři nejdůležitější medicinální houby (Reishi, Cordyceps a Chagu). Ty umí nejen posilovat, ale také regulovat imunitní systém. Kromě posílení oslabené imunity tedy imunitní systém omezují, pokud je jeho reakce nepřiměřená (např. u alergie).

·         Chaga

Už jste zkusili posílit imunitu extraktem z houby Chaga? Sbírá se přímo na Sibiři a je to přírodní antioxidant. Nalezneme v ní řadu potřebných minerálů (hořčík, sodík, vápník, železo, zinek, mangan, germanium nebo měď), stopových prvků a vitamínů skupiny B, D a K.

8 důvodů, proč začít den s Chagou najdete v tomto článku.

 

A jak posilujete imunitu vy? Dejte nám vědět na našem Facebooku Královny bylin.