AKCE DÁREK ZDARMA

8 důvodů, proč začít den s chagou

Reklama-chaga

1. Imunita

Po probuzení je ideální dát si Chagu nalačno před snídaní, jelikož tělo je připravené a schopné vstřebat maximum látek v ní obsažených. Hlavním důvodem je imunita.

Pokud má organismus špatnou a slabou imunitu, není schopen naplno fungovat a regenerovat se.

2. Antioxidanty

Dalším důvodem je množství antioxidantu kterou Chaga v sobě skrývá - 4000 ORAC/gr, jedná se tedy o nejsilnější dosud známý přirodní antioxidant. Tedy 2 gramy našeho extraktu tak přirozeně naplní antioxidační potřebu oraganismu, která se pohybuje mezi 6-8000 ORAC denně. A díky ní jsme schopni přirozeně regenerovat, obnovovat a zajišťovat plynulou funkci jak imunitního systému, tak i nervové soustavy.

3. Regenerace, detoxikace, energie

Odstraněním stresové zátěže a volných kyslíkových radikálu (ROS) z organismu se tělo mnohem lépe regeneruje díky uvolněné kapacitě na zpracování ROS, přirozeně má tak i více energie.

Dochází tak i k mnohem rychlejší a přirozenější obnově poškozených tkání.

4. Výživa

Chaga obsahuje celou řadu zcela unikátních látek, doposud jich bylo zjištěno více jak 2000 jako je například betulin nebo kyselina galová, stejně jako minerály a vzácné kovy v biologicky dostupné formě. Ceněný je i obsah melaninu fungující jak na pokožku a vlasy, tak i zlepšení fungovaní neuronových přenosů v mozku a podpoře mentálních funkcí.

5. Mykoterapeutické vlastnosti chaga

Chaga splňuje všechny parametry superpotraviny. Je tedy protizánětlivá, antibakteriální,antimykotická,silný antioxidant atd.

6. Prevence

Vhodné je, aby Chaga byla užívána dlouhodobě, aby se její účinky mohly plně projevit. Tato houba tak dává našemu životu kouzlo, při kterém můžeme mít profit z přirozeného zdraví díky vlastní imunitě, a díky tomu je považována za houbu dlouhověkosti.

7. Výzkum a studie mediciálních účinků

Existuje přes 200 oficiálních studíí (NCBI – National Libraly of Medicine), které se zabývají jejími unikátními vlastnostmi a dokládají tak její potenciál při možném využití, například při civilizačních nemocech, diabetu a snížené imunitě, stejně jako u alergií. Stejně tak zajímavá je její schopnost potencovat účinnost některých leků.

8. Omezení v užívání a doporučení

Nejsou známy žádné přímé kontraindikace s léky, doporučujeme konzultovat užívání s lékařem nebo prověřeným výživovým poradcem. Jako u všeho platí, že i mnoho dobrého může ve finále škodit nebo se navzájem vyrušit.